Kancelaria adwokacka Grau na targach Hannover Messe 2017

Grau Rechtsanwälte PartGmbB dnia 27.04.2017 r. wzięła udział w targach Hannover Messe 2017 jako ekspert w dziedzinach mię-dzynarodowego prawa gospodarczego oraz transgranicznej windykacji należności.

Tegoroczne targi były wyjątkowym wydarzeniem dla polskich przedsiębiorców. Polska jako kraj partnerski targów otrzymała wyjątkową okazję do zaprezentowania się na arenie międzynarodowej jako innowacyjny i dynamiczny partner biznesowy.

Wejście na nowe rynki może wiązać się z wieloma wyzwaniami, jednym z nich jest znalezienie rzetelnych kontrahentów wypełniających swoje zobowiązania finansowe. W związku z powyższym kancelaria GRAU Rechtsanwälte PartGmbB została zaproszona jako ekspert w dziedzinie transgranicznej windykacji należności. W ramach swojego uczestnictwa w wydarzeniu Mec. Adriana Grau, LL.M. oraz Mag. Jur. Kamila Bagnicka wygłosiły prelekcję pod tytułem „Windykacja należności na rynku niemieckim i w obrocie transgranicznym“.

W ramach wykładu został słuchaczom przybliżony mechanizm odzyskiwania zaległych płatności w postępowaniu polubownym oraz sądowym na terenie Niemiec. Prelegenci przekazali uczestnikom przydatne wskazówki, w jak najlepszy i najskuteczniejszy sposób odzyskać zaległości płatnicze. Wykład skupiony był głównie na tematyce prewencji, na którą należy kłaść nacisk w handlu transgranicznym w celu uniknięcia ewentualnych problemów z płatnościami przez kontrahentów.

Grau Rechtsanwälte PartGmbB jest niemiecką kancelarią prawną, specjalizującą się w prawie handlowym oraz prawie spółek, a także ochronie własności przemysłowej. Dodatkowo oferuje ona profesjonalne prowadzenie spraw windykacyjnych w ramach Grau Inkasso.

Wieloletnie doświadczenie Grau Inkasso w windykacji polubownej i sądowej pozwala nam osiągnąć najlepsze wyniki dla naszych klientów. Prowadzimy windykację usystematyzowaną branżami, do naszych klientów należą podmioty działające w ramach między innymi branży opiekuńczej, branży budowlanej, branży transportowej, czy branży sprzedaży internetowej.

Połączenie wiedzy prawniczej z systematyką masowej windykacji należności pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów dla naszych klientów.

Znajomość rynku i podmiotów gospodarczych w branży pozwala nam na wzmocnienie skuteczności i efektywności przy ograniczeniu kosztów. Przez zastosowanie odpowiedniego oprogramowania komputerowego gwarantujemy zabezpieczenie danych osobowych, możliwość monitorowania naszych działań windykacyjnych, jak i płynny przekaz danych z księgowości/działu windykacyjnego.

Szczególny nacisk kładziemy na windykację transgraniczną i problemy związane z międzynarodowym obrotem gospodarczym. Zajmujemy się również egzekucją z tytułów egzekucyjnych.

Mec. Grau LL.M. oraz Pani Bagnicka Mag. Jur. witają zgromadzonych słuchaczy

Mec. Grau LL.M.

Pani Bagnicka Mag. Jur.

Polska partnerem Hannover Messe 2017

Prezentacja kancelarii na targach

Prezentacja kancelarii na targach

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ PORADY PRAWNEJ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci porady prawnej.