Prawo e-commerce w Niemczech

Oferujemy wsparcie prawne dla przedsiębiorców z branży e-commerce we wszystkich aspektach prawnych związanych z prowadzeniem sklepu internetowego w Niemczech.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Prawo e-commerce Niemcy – prawny audyt sklepu internetowego

Każdy przedsiębiorca, który zamierza otworzyć sklep internetowy w Niemczech albo kieruje swój sklep internetowy w Polsce również do niemieckich odbiorców powinien zadbać o profesjonalną obsługę i doradztwo prawne. Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc we wszystkich kluczowych aspektach, o których należy pamiętać, prowadząc niemiecki sklep internetowy lub polski sklep internetowy skierowany do niemieckiego przedsiębiorcy lub konsumenta. Jeśli chodzi o prawo e-commerce w Niemczech, pomagamy przedsiębiorcom sprzedającym online m.in. poprzez wykonywanie całościowego audytu prawnego.

Audyt pozwala sprawdzić, czy wszystkie aspekty prowadzonego biznesu spełniają normy i wymogi prawne, które muszą zostać spełnione przez e-sklepy w Niemczech. Naruszenie poszczególnych przepisów może wiązać się z poważnymi konsekwencjami prawnymi i finansowymi, dlatego warto dostosować swój sklep e-commerce do przepisów federalnych, którym podlega sprzedaż internetowa.

Zakres wsparcia, na jakie ze strony naszej kancelarii mogą liczyć przedsiębiorcy, prowadzący sklepy internetowe w Niemczech, obejmuje m.in.:

 

a także szereg innych czynności prawnych, wynikających z przepisów, którym podlega sprzedaż internetowa w Niemczech.

Zachęcamy do kontaktu w celu wypracowania odpowiednich rozwiązań, które pozwolą Państwu bezpiecznie i efektywnie funkcjonować na niemieckim rynku e-commerce.