Prawo gospodarcze w Niemczech

Wsparcie prawne w codziennym prowadzeniu przedsiębiorstwa w Niemczech – szeroki zakres prawa gospodarczego, od prawa spółek, przez prawo handlowe, dystrybucyjne, prawo pracy, prawo upadłościowe i windykację należności, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów gospodarczych z kapitałem zagranicznym.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Jedną ze specjalizacji GRAU Rechtsanwälte PartGmbB jest niemieckie prawo gospodarcze. Nasza kancelaria oferuje pełen zakres usług prawnych dla podmiotów prowadzących tam działalność biznesową, eksportujących swoje towary lub planujących założyć firmę w tym kraju.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradzaniu przedsiębiorcom w zakresie m.in.: prawa handlowego, prawa spółek, prawa pracy czy też prawa własności intelektualnej. Współpracujemy zarówno z startupami, jak i dużymi korporacjami. Nasz zespół adwokatów to wykwalifikowani specjaliści, praktykujący prawo gospodarcze w Niemczech oraz na bieżąco aktualizujący wiedzę na jego temat. Dlatego też wsparcie kancelarii GRAU jest zawsze dostosowane do obowiązujących przepisów i odpowiada indywidualnym potrzebom klientów.

Pomagamy np. w zakresie założenia i prowadzenia działalności gospodarczej, w rozwiązywaniu bieżących problemów, analizie dokumentów, sporządzaniu umów, prowadzeniu sporów sądowych, a także w wielu innych obszarach z takiej dziedziny jak prawo gospodarcze. Niemcy, Hamburg, Rödingsmarkt 20 to adres, pod którym zlokalizowana jest nasza niemiecka kancelaria adwokacka . Na wszystkie pytania, dotyczące współpracy, możemy odpowiedzieć na miejscu lub zdalnie: poprzez telefon i e-mail – dane kontaktowe znajdują się w zakładce na naszej stronie internetowej.