Kancelaria

GRAU Rechtsanwälte PartGmbB jest niemiecką kancelarią oferującą wyspecjalizowaną obsługę prawną przedsiębiorstw w prawie gospodarczym, zakładaniu spółek i M&A, prawie własności intelektualnej, prawie transportowym, prawie e-commerce i prawie ochrony danych osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kancelaria prawna Niemcy – wsparcie od 2008 roku

GRAU Rechtsanwälte PartGmbB to kancelaria prawna w Niemczech, specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze prawnej firm. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, zdobywane od 2008 roku, udzielamy wyspecjalizowanej pomocy prawnej podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Niemiec, jak również wszystkim tym, którzy dopiero planują wejście na niemiecki rynek. Szeroki zakres naszej działalności oraz doskonała znajomość wielu aspektów prawa gospodarczego w Niemczech, sprawiają, że nasza polsko-niemiecka kancelaria prawna jest w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie we wszystkich najważniejszych obszarach, w których prowadzenie biznesu łączy się z koniecznością stosowania niemieckiego prawa.

Biznes w Niemczech – polsko-niemiecka kancelaria prawna

Gwarantujemy pełne wsparcie oraz bezpieczeństwo w zakresie rozwiązywania problemów prawnych, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Hamburgu, Berlinie, Lipsku, Dortmundzie, Monachium oraz wielu innych miastach i miejscowościach na terenie Niemiec. Jako kancelaria prawna polsko-niemiecka prowadzimy obsługę w języku polskim, co znacznie ułatwia kontakt oraz zwiększa naszą skuteczność w zakresie sprawowania bieżącej opieki firm. Osobom, które planują założenie firmy w Niemczech, sugerujemy najkorzystniejszą formę działalności, jednocześnie przedstawiając swoje pomysły na rozwój biznesu w tym kraju. Z kolei podmiotom, które na tutejszym rynku funkcjonują od lat, nasza kancelaria adwokacka w Niemczech umożliwia sprawne poruszanie się w świecie skomplikowanych przepisów branżowych.

Porady prawne Niemcy – wsparcie dla przedsiębiorców

Realizowana przez nas obsługa prawna pozwala firmom skupić się na strategicznej działalności biznesowej, bez konieczności tworzenia własnego działu prawnego. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że niemieckie prawo gospodarcze, podobnie jak przepisy regulujące transport, e-commerce czy ochronę danych osobowych to skomplikowana i regularnie aktualizowana materia. Jej nieznajomość może okazać się dla firmy niezwykle kosztowna – zarówno w wymiarze prawnym, jak i finansowym oraz wizerunkowym. Udzielane przez nas porady prawne w Niemczech, podobnie jak stała opieka adwokacka, umożliwiają polskim przedsiębiorcom sprawne poruszanie się po wymagających, niemieckich rynkach.

Kancelaria adwokacka w Niemczech – kiedy warto skorzystać z naszych usług?

GRAU Rechtsanwälte PartGmbB to kancelaria, która powstała z myślą m.in. o polskich przedsiębiorcach, którzy swoją siedzibę posiadają na terenie Polski lub Niemiec i planują wejście na niemiecki rynek, lub już świadczą tu swoje usługi. Pomagamy w opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji, dostosowaniu procedur obowiązujących w przedsiębiorstwie do zapisów niemieckiego prawodawstwa, a także reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach pozasądowych oraz przed sądami wszystkich instancji. Jako kancelaria prawna w Niemczech jesteśmy w stanie w pełnym wymiarze zaangażować się w sprawę na jej dowolnym etapie, oferując swoją wiedzę oraz doskonałą znajomość przepisów. Jeśli chcą Państwo bez przeszkód funkcjonować na niemieckim rynku i poszerzać pozycję swojej marki, a przy tym cenią swój czas i pragną skorzystać z profesjonalnego wsparcia, jakie oferuje kancelaria adwokacka, Niemcy są krajem, w którym można skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu!