Mec. Adriana Grau w wypowiedzi dla hamburskiej agencji rządowej Hamburg Invest

Najnowszy raport Hamburg Invest został poświęcony polskim przedsiębiorcom działającym w Hamburgu. Mec. Adriana Grau LL.M. wskazuje dlaczego wybrali właśnie Hamburg.

„Globalne znaczenie i łatwość przyciągnięcia wykwalifikowanych pracowników” – to podstawowe argumenty za wyborem Hamburga jako siedziby działalności polskich przedsiębiorców na terenie Niemiec, na które wskazała mec. Adriana Grau LL.M. w raporcie pt. „Hamburg. The ideal location for polish companies.

Cały raport, przygotowany przez Hamburg Invest, został poświęcony aktywności polskich przedsiębiorców w Hamburgu i opublikowany przez Agencję na stronie https://www.linkedin.com/pulse/hamburg-ideal-location-polish-companies-hamburginvest-febme/.

Hamburg Invest to rządowa agencja ds. relokacji i inwestycji w Hamburgu, a także główny partner hamburskiego sektora biznesowego we wszystkich kwestiach związanych z rozwojem biznesu. Cieszymy się, że Hamburg Invest zaufał naszemu wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu spraw polskich przedsiębiorców na terenie Niemiec i mogliśmy wypowiedzieć się na łamach raportu.

Zapraszamy do lektury.

Grau Rechtsanwälte PartGmbB oferuje wsparcie prawne w codziennym prowadzeniu przedsiębiorstwa w Niemczech, szczególnie dla przedsiębiorstw z polskim kapitałem – całe spektrum niemieckiego prawa gospodarczego, począwszy od prawa korporacyjnego i handlowego, poprzez prawo dystrybucyjneprawo pracyprawo upadłościowe i windykacje należności.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z naszą kancelarią pod numerem +49 (0) 40 180 364 020 lub office@graulaw.eu.

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ PORADY PRAWNEJ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci porady prawnej.