Kancelaria Grau Rechtsanwälte Partgmbb na targach BAU 2015

Kancelaria Grau Rechtsanwälte PartGmbB miała przyjemność w styczniu 2015 r. brać udział w targach BAU 2015 w Monachium.

Już po raz kolejny kancelaria adwokacka Grau Rechtsanwälte PartGmbB miała przyjemność udzielać porad prawnych wystawcom na targach międzynarodowych. Tym razem była obecna na targach BAU 2015 w Monachium i doradzała polskim firmom z branży budowlanej w sprawach z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej na arenie międzynarodowej.

Kancelaria Grau Rechtsanwälte PartGmbB jest niemiecką kancelarią adwokacką z siedzibą w Hamburgu, specjalizującą się w doradztwie prawnym firm zagranicznych. Do grona naszych klientów należą firmy mające swą siedzibę za granicą, eksportujące do Niemiec bądź działające na terenie Niemiec. Naszym klientom oferujemy wyspecjalizowane i kompleksowe doradztwo prawne przede wszystkim w zakresie prawa handlowego, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, jak i prawa własności intelektualnej oraz w zakresie profesjonalnej windykacji należności. 

Targi BAU 2015, odbywające się co dwa lata w Monachium, to jedne z największych i najważniejszych wydarzeń branży budowlanej. Ponad 2000 przedstawicieli oraz producentów materiałów i systemów budowlanych prezentowało swoje produkty i usługi na powierzchni ponad 180.000 m2. Z Polski przybyło w tym roku 43 renomowanych firm. Wiodącymi tematami BAU 2015 były: inteligentny rozwój miasta, wykorzystywanie w sposób efektywny zasobów naturalnych i energii oraz człowiek i budynek.

Pani adwokat Adriana Grau LL.M. doradza wystawcom z branży budowlanej.

Przedsiębiorcy korzystający z możliwości zasięgnięcia informacji dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na arenie międzynarodowej.

Przedsiębiorcy korzystający z możliwości zasięgnięcia informacji dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na arenie międzynarodowej.

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ PORADY PRAWNEJ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci porady prawnej.