Kancelaria adwokacka Grau na targach Hannover Messe 2016

HANNOVER MESSE 2016 największe targi technologiczne w Niemczech, uważane są przez wiele źródeł za najważniejsze targi technologiczne na świecie, zostały otwarte 24.04.2016 przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamę oraz Kanclerz Niemiec Angelę Merkel, a zakończyły się 29.04.2016. Obok prezentacji najnowszych produktów i innowacji odbywają się na nich liczne panele dyskusyjne oraz spotkania networkingowe.

Specjalistyczna kancelaria adwokacka GRAU była merytorycznym partnerem Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Niemczech w zakresie aspektów prawnych związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej na rynku Niemieckim oraz windykacją należności. W dniu 27.04.2016 w ramach naszej kooperacji z Ambasadą Mec. Adriana Grau, LL.M., poprowadziła seminarium pt. „Działalność gospodarcza na rynku niemieckim aspekty prawne” oraz udzielała na stoisku Ambasady RP odpowiedzi na zapytania wystawców z Polski, a także zaprezentowała poradnik dla przedsiębiorców „Windykacja należności na rynku niemieckim i w obrocie transgranicznym” wydany przez Ambasadę, a przygotowany naszą kancalarię.

Kancelaria zaprezentowała również ofertę dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców dotyczącą obsługi prawnej przy wejściu na rynek niemiecki oraz prowadzenia skutecznej windykacji. Stoisko kancelarii odwiedziło wielu przedsiębiorców, którzy zainteresowani byli formami prawnymi działalności gospodarczej w Niemczech. Ilość zapytań potwierdziło atrakcyjność rynku niemieckiego dla zagranicznych inwestycji.

Kancelaria adwokacka GRAU jest niemiecką kancelarią wyspecjalizowaną w obsłudze zagranicznych przedsiębiorstw w Niemczech i obsługuje zarówno przedsiębiorstwa eksportujące do Niemiec, jak i prowadzące w Niemczech działalność gospodarczą. Dziedziny, w których specjalizuje się kancelaria to prawo handlowe, prawo własności intelektualnej, jak i windykacja należności.

Pani Radca-Minister Dominiak-Woźniak powitała uczestników oraz zaprezentowała kancelarię GRAU Rechtsawälte PartGmbB

Mec. Grau omawia aspekty prowadzenia spółek kapitałowych na rynku niemieckim

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ PORADY PRAWNEJ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci porady prawnej.