Kancelaria adwokacka Grau na targach Hannover Messe 2013

HANNOVER MESSE 2013 odbyło się dnia 12 kwietnia od godziny 8 do 12.
Specjalistyczna kancelaria adwokacka GRAU była merytorycznym partnerem Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Niemczech w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa handlowego na targach i udzielała dnia 10.04.13 na stoisku Ambasady RP odpowiedzi na zapytania wystawców z Polski.
Pytania te dotyczyły głównie ochrony własności intelektualnej oraz prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Poza tym kancelaria prezentowała się na własnym stoisku z ofertą dla zagranicznych przedsiębiorców dotyczącą obsługi prawnej przy wprowadzaniu towarów i usług na rynek niemiecki. Stoisko kancelarii odwiedziło wielu przedsiębiorców, którzy zainteresowani byli formami prawnymi działalności gospodarczej w Niemczech jak i ochroną praw własności intelektualnej. Ilość zapytań potwierdziło atrakcyjność rynku niemieckiego dla zagranicznych inwestycji.

Kancelaria adwokacka GRAU jest niemiecką kancelarią wyspecjalizowaną w obsłudze zagranicznych przedsiębiorstw w Niemczech i obsługuje zarówno przedsiębiorstwa eksportujące do Niemiec, jak i prowadzące w Niemczech działalność gospodarczą. Dziedziny, w których specjalizuje się kancelaria to prawo handlowe, prawo własności intelektualnej, jak i windykacja należności.

Targi HANNOVER MESSE w Hanowerze uważane są przez wiele źródeł za najważniejsze targi technologiczne na świecie. Obok prezentacji najnowszych produktów i innowacji odbywają się na nich liczne panele dyskusyjne oraz spotkania networkingowe. Przewodnim krajem tegorocznych targów była Federacja Rosyjska, jedna z największych gospodarek narodowych na świecie. Polskę reprezentowało na targach w Hanowerze 60 wystawców.

Prezentacja kancelarii na targach

Prezentacja kancelarii na targach

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ PORADY PRAWNEJ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy Ci porady prawnej.